środa, 11 grudnia 2013

Tenis stołowy na Kobiałce

Uczniowski Klub Sportowy "Kobiałka" to nie tylko piłka nożna dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportu i ich rodziców, ale także tenis stołowy.
Z początkiem września  2013r. ruszyła Czwarta Edycja Turnieju tenisa stołowego pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół nr 43. W grudniu każdego roku organizowany jest Mikołajkowy Turniej tenisa stołowego dla Rodziców. Ciekawostki, informacje, regulamin, zdjęcia i  klasyfikacja w zakładce TENIS STOŁOWY.

Uczniowie biorący udział w Naszych rozgrywkach od kilku lat zdobywają miejsca na podium
w zawodach dzielnicowych w tenisie stołowym i to zarówno dziewczęta jak i chłopcy ze szkoły podstawowej  i gimnazjum. W tym roku dziewczęta z gimnazjum wygrały dzielnice po raz 3 i uplasowały się na 7 miejscu w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, chłopcy uplasowali się na 2 miejscu w dzielnicy, taki sam wynik osiągnęły dziewczęta i chłopcy ze szkoły podstawowej.